سئو کلاه سیاه: چه چیزی است و چرا باید از آن اجتناب کنید

Back to آموزش سئو سایت

سئو کلاه سیاه: چه چیزی است و چرا باید از آن اجتناب کنید

برای جلوگیری از تاکتیک های کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه چیست ؟

چه چیزی است و چرا باید از آن اجتناب کنید

۴ دقیقه خواندن سئو کلاه سیاه ممکن است برای بهبود رتبه بندی شما و به دست آوردن دید بیشتر در جستجو ، میانبر باشد. اما دو بار قبل از درگیر شدن در این روشها فکر کنید. تکنیک های کلاه سیاه بیشتر از آنچه می تواند به شما کمک کند SEO شما را صدمه می زند.

سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سیاه مجموعه ای از روش هایی است که خلاف دستورالعمل های موتور جستجو است و برای تقویت رتبه بندی جستجوی وب سایت استفاده می شود. تکنیک های SEO کلاه سیاه قصد جستجوگر را نادیده نمی گیرد و تلاش می کند با تقلب در سیستم و به دست آوردن دید جستجو از طریق شیوه های نامشخص ، به جستجوی بهترین روش بپردازد.

برای مقایسه سئو کلاه سیاه در مقابل کلاه سفید سئو:

  • سئو کلاه سیاه از رهنمودهای موتور جستجو برای افزایش رتبه استفاده می کند.
  • سئو کلاه سفید برای تقویت رنکینگ از نزدیک دستورالعمل های موتور جستجو را دنبال می کند.

برخی از بازاریابان استفاده از سئو کلاه سیاه را از تکنیک های کلاه سفید استفاده می کنند زیرا فکر می کنند با الگوریتم های موتور جستجو می توانند دید جستجو را سریعتر یا ارزانتر بهبود بخشند.

اما سئو کلاه سیاه در واقع می تواند به سئوی بلند مدت شما خیلی بیشتر از آن چه که کمک کند آسیب برساند.

تاکتیک های SEO SEO در کلاه سیاه در واقع می تواند به سئوی بلند مدت شما بسیار بیشتر از چیزی که کمک می کند صدمه بزند. برای توییت کلیک کنید

چرا SEO Hat SEO خطرناک است و می تواند سایت شما را آزار دهد

سئو کلاه سیاه می تواند به چندین روش به وب سایت و مارک شما آسیب برساند.

  1. این می تواند به رتبه بندی جستجو کمتر منجر شود یا حتی باعث شود سایت از نتایج جستجو به کلی محو شود. از آنجا که تکنیک های SEO SEO به طور واضح بر خلاف شرایط خدمات موتور جستجو است ، موتورهای جستجو ممکن است در صورت درگیر شدن در این تاکتیک ها ، سایت ها را در صفحات نتایج جستجوی خود ممنوع کنند.
  2. این فقط نتایج کوتاه مدت (در صورت وجود) ایجاد می کند. از آنجا که استراتژی های کلاه سیاه از نقاط ضعف در دستورالعمل های جستجو سوء استفاده می کنند ، نتایج حاصل از تاکتیک ها پس از رفع حفره از بین می روند. این اتفاق به طور مداوم رخ می دهد ، زیرا موتورهای جستجو همیشه به دنبال و رفع نقاط ضعفی هستند که مردم برای بازی سیستم استفاده می کنند.
  3. این یک تجربه ضعیف ، آزار دهنده یا گمراه کننده را برای مخاطبان ایجاد می کند. بسیاری از تاکتیک های کلاه سیاه یک تجربه کاربری ضعیف را ایجاد می کند ، که می تواند باعث شود کاربران صفحه ای را ترک نکنند. همچنین می تواند یک برند را اسپم و نامطبوع جلوه دهد.

اگر می خواهید دید طولانی مدت به جستجوی خود دست پیدا کنید و اعتماد به نفس را با کاربران ایجاد کنید ، از سئو کلاه سیاه خودداری کنید. با سؤالات اخلاقی و پایدار برای سئو سازگار باشید .

اگر می خواهید دید طولانی مدت به جستجوی خود دست پیدا کنید و اعتماد به نفس را با کاربران ایجاد کنید ، از سئو کلاه سیاه خودداری کنید. برای توییت کلیک کنید

۹ تکنیک سئو کلاه سیاه

برای جلوگیری از نارضایتی هم از موتورهای جستجوگر و هم برای کاربران ، روی تکنیک های SEO SEO کلاه تمرکز کنید و از تاکتیک های SEO SEO در زیر کلاه سیاه خودداری کنید.

۱. انتشار مجموعه ای از مطالب کم کیفیت

موتورهای جستجو وب سایتهایی را ترجیح می دهند که دارای محتوای بسیار باکیفیت هستند. از آنجا که ایجاد محتوای با کیفیت بالا آسان یا ارزان نیست ، بسیاری از بازاریابان کلاه سیاه سعی دارند با انتشار بسیاری از محتوای کم کیفیت ، کم ارزش و ارزان ، سیستم را مورد ضرب و شتم قرار دهند.

به جای این تاکتیک کلاه سیاه ، محتوای خواننده مناسب و با ارزش را برای خوانندگان ایجاد کنید که به هدف جستجو پاسخ دهد.

۲. کلمات کلیدی و محتوای تکراری

چاشنی کلمات کلیدی عمل با استفاده از یک کلمه کلیدی بیش از حد در محتوای شما برای تلاش و گرفتن موتورهای جستجو برای رتبه بندی صفحه برای اصطلاح هدف است. اگر درصد تراکم کلمه کلیدی آن بسیار بالا باشد ، ممکن است یک صفحه از چاشنی کلمات کلیدی استفاده کند.

محتوای تکراری در تلاش برای جذب موتورهای جستجو ، در همان صفحه در چندین صفحه از وب سایت منتشر می کند. هر دو این تاکتیک ها معمولاً خلاف دستورالعمل های موتور جستجو هستند.

به جای پر کردن کلمات کلیدی و محتوای تکراری ، از بهترین روش های بهینه سازی کلمه کلیدی و یک چک کننده محتوای تکراری استفاده کنید تا مطمئن شوید صفحات شما سیگنال های مناسب را به موتورهای جستجو ارسال می کنند.

۳. عبا

Cloaking یک تکنیک SEO SEO کلاه سیاه است که برای فریب موتورهای جستجو برای رتبه بندی محتوا برای یک عبارت جستجوی خاص که با متن صفحه وب مرتبط نیست ، به کار می رود. Cloaking در حالی که قطعه متفاوتی از محتوا را برای موتورهای جستجو نشان می دهد ، یک قطعه از مطالب را به کاربران نشان می دهد.

۴- استفاده از تغییر مسیرهای اشتباه

تغییر مسیرهای دروغین یکی دیگر از ترفندهای کلاه سیاه است که برای گمراه کردن مخاطبان و موتورهای جستجو استفاده می شود. پیوند هدایت تنظیم شده است که کاربران و موتورهای جستجو را به صفحات مختلف سوق می دهد. از طرف دیگر ، یک صفحه با کیفیت بالا به منظور ارتقاء رتبه بندی جستجوی صفحه با کیفیت پایین ، به یک صفحه با کیفیت پایین هدایت می شود.

۵. خرید بک لینک

گرفتن بسیاری از سایتهای با کیفیت بالا برای پیوند به سایت شما یک تکنیک سئو خارج از صفحه است که می تواند باعث افزایش رتبه های جستجو شود. به جای درآمد ارگانیک از بک لینک های با کیفیت بالا ، بازاریابان کلاه سیاه ممکن است وب سایت هایی را برای لینک دادن به سایت خود پرداخت کنند.

۶. استفاده از مزارع پیوند و شبکه های وبلاگ خصوصی

زراعت پیوند و شبکه های وبلاگ خصوصی دو راه دیگر هستند که کلاه های سیاه سعی در ساختن سریع و به صورت غیر ارگانیک پیوندها دارند. در این شرایط ، بازاریاب از شبکه ای از وب سایت های ایجاد شده صرفاً برای پیوند به سایتهایی که می خواهند رتبه بندی جستجوی خود را بهبود ببخشند ، استفاده یا پرداخت می کند.

۷. نظرات وبلاگ اسپم

در تلاش دیگری برای به دست آوردن پیوند به وب سایت خود ، بازاریابی با استفاده از سئو کلاه سیاه ممکن است در مورد ده ها و ده ها پست وبلاگ با پیوند به وب سایت خود نظر دهد.

۸. سوء استفاده از داده های ساخت یافته

داده های ساختار یافته یا نشانگر طرحواره ای کد به یک صفحه وب اضافه شده است تا به موتورهای جستجو بگویید چه اطلاعات غنی را در صفحات نتایج جستجو نشان می دهند. سئو کلاه سیاه داده های ساختاری را برای دستیابی به موتورهای جستجو برای نمایش اطلاعات نادرست در نتایج جستجو ، دستکاری می کند.

۹. سئو منفی یا سایت های رقیب نادرست گزارش دهی

SEO منفی یک تاکتیک است که به منظور ایجاد یک سایت رقیب درگیر SEO SEO کلاه سیاه است. هدف از این تاکتیک جریمه شدن رقبا توسط موتورهای جستجو است. به نظر می رسد که سایت دیگری مشغول SEO SEO کلاه سیاه است ، یا به دروغ ادعا می کند که آنها هستند و گزارش آن به موتور جستجو دو تاکتیک غیر کلاه سیاه هستند.

چه موقع (و چگونه) SEO SEO Black Hat را گزارش کنید

مواقعی وجود دارد که ممکن است گزارش یک وب سایت مطابق با دستورالعمل های موتور جستجو مناسب باشد.

به عنوان مثال ، در صورت مشاهده می توانید گزارش دهید.

  • سایت های درگیر در تاکتیک های SEO کلاه سیاه که در بالا ذکر شده است
  • یک نتیجه برتر اسپم برای کلمه کلیدی
  • وب سایت دیگری که درگیر تاکتیک های منفی SEO علیه شما است
  • وب سایت دیگری به اشتباه شما را گزارش کرده است

از SEO Black Tactics و Stick با SEO Hat White خودداری کنید

سئو کلاه سیاه ممکن است به نظر می رسد راهی سریع برای بازی سیستم و افزایش رتبه بندی جستجوی شما باشد. اما این یک عمل غیر اخلاقی است که می تواند به طور دائم به دید جستجو و اعتبار برند شما آسیب برساند.

از راهکارهای کلاه سیاه خودداری کنید و همچنین بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که به طور تصادفی درگیر هیچ کار بد نشده ای را .

برای اسکن سایت خود در مورد مشکلات سئو احتمالی کلاه سیاه ، از حسابرسی سایت Alexa و Checker SEO در صفحه استفاده کنید . این گزارش ها به موضوعات مربوط به کیفیت محتوا ، محتوای تکراری و تغییر مسیرها اشاره می کنند.

ابزار حسابرسی سایت alexa

تمرکز خود را بر ایجاد یک طرح سئو کلاه سفید متمرکز کنید که به نتایج جستجوگر طولانی مدت SEO شما و اعتبار ماندگار برند برسد

۰ ۰ vote
Article Rating

Share this post

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to آموزش سئو سایت
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x