روش های سئو کلاه سفید

Back to آموزش سئو سایت

روش های سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید

روش های سئو کلاه سفید  SEO Hat: این مربوط به بازی گوگل نیست

۵ دقیقه بخوانید سئو مربوط به بازی کردن گوگل نیست. این به سادگی در مورد ایجاد محتوا است که افراد می خواهند و هدف جستجوی آنها را برآورده می کند .

با نگاهی به SEO از این منظر می توان درک تکنیک های SEO کلاه سفید را آسان تر و آسان تر کرد. با کنار گذاشتن تاکتیک های اسپم در سال گذشته ، می توانید محتوا با محوریت مشتری را بدون آن مضراب کلاهبرداری تولید و منتشر کنید.

حال بیایید در مورد چگونگی دانستن اینکه چه موضوعات محتوا را مردم می خواهد صحبت کنیم.

White SEO SEO تکنیک شماره ۱: برای کشف تقاضای محتوا از تحقیقات کلید واژه استفاده کنید

یک تحقیق کوچک درباره کلید واژه ها می تواند به شما کمک کند تا درک کنید مخاطبان شما چه می خواهند.

نه تنها مباحثی را پیدا خواهید کرد که اغلب جستجو می شوند ، بلکه به احتمال زیاد در زبان جستجوی آنها استفاده می کنید که شاید پیش بینی نکرده باشید. یکی از دلایل این امر – دانش و تخصص شما در صنعت شما عمیق تر از آنهاست. زبانی که شما استفاده می کنید احتمالاً اصطلاحات صنفی است که مخاطبان شما از آن استفاده نمی کنند. این یک فرصت عالی برای شما است که کلمات کلیدی دم بلند پیدا کنید که مخاطبان شما بتوانند آنرا درک کنند ، و محتوایی را ایجاد کنند که با آنها صحبت کند.

ایجاد محتوا با استفاده از زبانی که مشتریان شما از آن استفاده می کنند به همان اندازه کلاه سفید به نظر می رسد. بارها و بارها محتوای خود را با یک کلمه کلیدی فراموش کنید. این در مورد ملاقات با مشتریان در چمن خود است ، صحبت با آنها به طور طبیعی و به تعبیری که آنها درک می کنند.

کلاه سفید:

انجام دهید – کلمات کلیدی نسبتاً پرطرفدار را هدف قرار دهید. سهولت رتبه بندی برای این کلمات کلیدی به قدرت رقابتی سایت شما بستگی دارد. واقع بین باشید که در یک سطح رقابت چقدر بالا باشید و بتوانید نتیجه بگیرید.

 • بررسی کنید : بهترین کلید واژه را برای وب سایت خود پیدا کنید
 • سعی کنید : ابزار کلمه کلیدی Alexa

انجام دهید – کلمات کلیدی مورد نظر را در همه مکان های مناسب – URL ، برچسب عنوان ، تصاویر alt ، محتوای بدن و غیره درج کنید.

 • بررسی کنید :
  • لیست چک ۲۵ نقطه ای SEO که باید ترافیک بیشتری به خود اختصاص دهید
  • برگه تقلب اساسی بهینه سازی کلید واژه برای سئو بهتر

از کلمات کلیدی LSI که به کلمه کلیدی مورد نظر شما در بدن محتوای شما مربوط می شود استفاده کنید.

مثال: اگر در حال نوشتن پستی در مورد انجام تجزیه و تحلیل رقابتی هستید ، باید اصطلاحات مرتبط مانند گزارش تحلیل رقابتی یا مثال تجزیه و تحلیل رقابتی را نیز درج کنید .

انجام دهید – از کلمه کلیدی هدف در متن لنگر پیوندهای داخلی به محتوای جدید استفاده کنید.

کلاه سیاه نمی کند:

هدف خود را از نظر کمیت بیشتر نکنید. با تمام جستجوهایی که هر روز Google دریافت می کند ، می توانید مطمئن باشید که الگوریتم های آن عبارات مترادف را درک می کنند. به جای تکرار هر چه سریعتر همان عبارت کلمه کلیدی ، کلمات کلیدی مرتبط را پیدا کنید تا محتوای خود را تقویت کنید.

حالا که می دانید مخاطبان شما به دنبال چه چیزی هستند ، بیایید در مورد آنچه می خواهند پیدا کنند صحبت کنیم.

White SEO SEO تکنیک شماره ۲: محتوای SEO را ایجاد کنید که به هدف جستجو پاسخ دهد

برای انجام درست سئو نیازی به نبوغ فنی بودن نیست. مانند اکثر رشته های بازاریابی ، کمی همدلی در جستجوی کاربر می تواند برای رسیدن به نتیجه در سئو مسیری طولانی طی کند.

از منظر جستجوگر فکر کنید.

 • آنها به دنبال چه می گردند؟
 • مشکلی که آنها به دنبال مشاوره یا راه حل برای آنها هستند چیست؟
 • آیا آنها به دنبال مشاوره هستند یا به دنبال خرید چیزی هستند؟

قصد جستجو در یکی از این دسته ها قرار می گیرد:

 • چیزی یاد بگیر
 • راه حلی برای یک مشکل پیدا کنید
 • خرید چیزی

به این کلمات کلیدی خریدار گفته می شود. هنگام ارزیابی لیست فرصت های کلمات کلیدی خود ، به این فکر کنید که آیا فردی که در جستجوی آن عبارت است امیدوار است چیزی را یاد بگیرد ، راه حلی برای یک مشکل پیدا کند یا خرید کند.

عبارتی که آنها وارد کرده اند در مورد قصد آنها چیزهای زیادی را نشان می دهد.

هنگامی که محتوای SEO خود را ایجاد می کنید ، حتماً به کاربران جستجو کنید. اگر آنها به دنبال مقاله “چگونه” هستند ، محتوا ایجاد نکنید که فروش را تحت فشار قرار دهد.

کلاه سفید

آیا به مطالب خود به عنوان پرسش و پاسخ فکر کنید. سؤال کلیدی کلیدی است. محتوای شما پاسخ است.

آیا با ارائه جستجوگر آنچه می خواهند ، یک منبع مفیدی باشید.

در توضیحات متن و توضیحات متا در مورد آنچه وعده داده شده مطالب خود را روشن کنید.

کلاه سیاه

طعمه ندهید – جستجوگر را با عناوین گمراه کننده کلیک کنید. عنوان شما باید همیشه مستقیماً با محتوای شما گره بزند. اگر این کار را نکند ، بازدید کننده احتمالاً گزاف گویی می کند ، و به سیگنالی به Google ارسال می کند که محتوای شما به جستجوی آنها نرسیده است. در نتیجه ، Google مانند سیب زمینی داغ ، موقعیت شما را در SERP ها کاهش می دهد.

White SEO SEO تکنیک شماره ۳: با دریافت رای اعتماد به نفس به Google کمک کنید که مطالب شما را درمورد این موضوع بدانید

برای اینکه بتواند آن را در SERP های مناسب برای اصطلاحات جستجوی صحیح قرار دهد ، Google باید بداند محتوای شما چیست.

یکی از راههای انجام این کار از طریق سیگنالهای درون صفحه است – مواردی مانند گنجاندن کلمات کلیدی در URL ، عنوان ، محتوای بدن ، توضیحات متا و غیره.

راه دیگر از طریق سیگنال های موجود در سایت – پیوندهای داخلی از صفحات مرتبط در سایت شما با استفاده از متن لنگر است که توصیف کننده محتوا است (یعنی کلمه کلیدی مورد نظر را شامل می شود).

و سپس پیوندهای ورودی به سیگنال های خارج از سایت از ۳ سایت معتبر برای مهمانی وجود دارند که دارای محتوای مرتبط با محتوای شما هستند. یک استناد به شخص ثالث از محتوای شما به Google می گوید که یک شخص واقعی و زنده که آن را ایجاد کرده است فکر می کند محتوای شما واقعاً در مورد “xyz” (کلمه کلیدی شما) است.

این سرچشمه شهرت اسپم SEO است. بازیگران بد سیگنال های خارج از سایت را با ساختن پیوندهای ورودی به مواردی مانند مزارع پیوند دستکاری کردند – به وضوح زندگی نمی کنند ، به نفس نفس می کشند که به انسان اعتماد به نفس می دهند که محتوا واقعاً مربوط به چیزی است که شما ادعا می کنید.

در نتیجه ، گوگل تلاش زیادی کرده است تا بداند پیوند ورودی از یک سایت با کیفیت و قابل اعتماد ، در مقابل یک لینک ساختگی صرفاً برای سود دستکاری شده است. اولی به شما کمک می کند دومی به شما آسیب می رساند.

بنابراین وقتی به استراتژی های ایجاد لینک فکر می کنید ، آن روش های SEO کلاه سیاه مدرسه قدیمی را فراموش کنید. بازی تغییر کرده است. هنگامی که به درستی انجام شد ، ایجاد لینک می تواند روشی بسیار قدرتمند برای افزایش رتبه جستجو باشد. به عنوان یک امتیاز ، می تواند ترافیک ارجاع را نیز سوق دهد.

نکته اصلی در ایجاد روابط و دستیابی به وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران است تا آنها را درمورد محتوای عالی شما آگاه سازند. ما نیاز به نوشتن مطلب کاملاً دیگری در ساختمان پیوند کلاه سفید داریم.

اما نکته این است –

اگر شماره ۱ را دنبال کردید ، مطالب مورد نیاز خود را خواهید داشت – و وبلاگ نویسان که به آنها دسترسی پیدا می کنید مخاطبان خود را به اندازه کافی می شناسند تا آن را بدانند.

اگر شماره ۲ را دنبال کردید ، وبلاگ نویسان از ادب بودن مطالب شما قدردانی می کنند و در صورت مرتبط بودن و تعارف با مطالبی که ایجاد می کنند ، بیشتر استناد می کنند.

کلاه سفید:

به تأثیرگذار کمک کنید تا به آنها در مورد محتوای شما اطلاع دهند ، و به این دلیل اشاره می کنند که چرا ممکن است به محتوای آنها ارزش افزوده دهد.

انجام دهید – دسترسی شخصی خود را به روشی واقعی و یک به یک شخصی کنید که نشان می دهد شما بلاگر را می شناسید ، شخصی سازی کنید.

صبور باشید ایجاد روابط سودمند متقابل زمان می برد.

سئو کلاه سیاه :

این کار را نکنید – ایمیل های دسته جمعی را برای تأثیرگذار ارسال نکنید بدون شخصی سازی. مؤثر نخواهد بود این شما را به بالای گوگل نمی رساند. و در این مرحله پل ها را می سوزانید.

تکنیک های کلاه سفید اینفوگرافیک

خلاصه استراتژی جستجوگرها برای کلاه سفید

 

 • جستجوگر آنچه را می خواهد دریافت می کند – پاسخی برای جستجوی آنها
 • Google آنچه را که می خواهند- جستجوگرهای رضایت بخش (مشتریان خوشحال)
 • شما می توانید رتبه بندی برتر در گوگل و ترافیک ارگانیک “رایگان” دریافت کنید

رتبه بندی و نتایج موتور جستجو را با سئو کلاه سفید بهبود دهید

 

۰ ۰ vote
Article Rating

Share this post

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to آموزش سئو سایت
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x