5 عامل تأثیرگذار بر ترافیک وب سایت شما

Back to آموزش سئو سایت

5 عامل تأثیرگذار بر ترافیک وب سایت شما

عوامل تأثیرگذار بر ترافیک وب سایت

عوامل تأثیرگذار بر ترافیک وب سایت

عوامل زیادی وجود دارد که می توانند بر نحوه رتبه سایت شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو تأثیر بگذارند. برچسب های مناسب عنوان ، محتوای با کیفیت ، توضیحات متا ، پست های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر ، روی سایت شما ، ترافیک جستجوی ارگانیک و رتبه بندی شما تأثیر می گذارد.

با این حال ، چندین فاکتور کمتر عینی دیگر برای اندازه گیری وجود دارد که ممکن است در صورت مشاهده سایت شما به عنوان معتبر ، تأثیر بگذارد. اینها فاکتورهای تجربه کاربر نامیده می شوند ، که تجربه شما را حدس زده است – شما آن را حدس زده اید. خواندن را ادامه دهید تا بدانید که این عوامل مهم چیست.

1. سرعت سایت

اگرچه سرعت سایت نمی تواند به میزان قابل توجهی روی دید جستجوی شما تأثیر بگذارد ، اما یک عامل اساسی است که ارزش بهینه سازی را دارد. سرعت بارگیری صفحه شما در صورت رضایت بازدید کنندگان از نتایج خود نقش بزرگی را ایفا می کند – در نتیجه ، گوگل آن را جدی می گیرد.

از آنجا که اکثر جستجوها اکنون یکی در دستگاه های تلفن همراه است ، سرعت سایت شما حتی مهمتر است – از این گذشته ، دستگاه های تلفن همراه بسیار کندتر از رایانه های رومیزی هستند . این به معنای هر شمارش دوم است.

تست افزایش سرعت سایت را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ چیزی در زمان بار شما اختلال ایجاد نمی کند. همچنین استفاده از افزونه حافظه پنهان ، اطمینان از نحوه میزبانی شما ، پاک کردن تصاویر یا پیش نویس های بلااستفاده یا قدیمی و همچنین فشرده سازی تصاویر برای فضا کمتری ، ایده خوبی است.

2. امنیت سایت

امنیت سایت شما نیز یک عامل مهم است. وقتی بیشتر مردم به امنیت فکر می کنند ، سیستم عامل های تجارت الکترونیکی را تصور می کنند ، که اطلاعات پرداخت و کارت اعتباری را جمع می کنند. با این حال ، این تنها نوع سایتی نیست که نیاز به امنیت دارد.

در واقع ، امروز ، گوگل به سایت هایی که در رمزگذاری SSL سرمایه گذاری می کنند ، رتبه های کمی را ارائه می دهد ، که با “S” در URL “https” نشان داده شده است. اگر می خواهید دید برتر برای سایت خود داشته باشید ، این تغییر را ایجاد کنید – ارزش آن را خواهد داشت. با سفارش پلن سئو به آسانی تمام مراحل را به مجموعه سئو آی پی رنک بسپارید

3. پیمایش بصری

پیمایش سایت شما نیز مهم است. هر صفحه در وب سایت شما باید از طریق سیستم منظم منوها و زیرمجموعه ها قابل دسترسی باشد.

در ناوبری اصلی خود به چهار تا شش دسته اصلی نیاز دارید که شامل صفحه تماس است ، بنابراین مشتریان شما می توانند در تماس باشند.

گوگل سازمان سایت شما را تجزیه و تحلیل می کند و فعالیت کاربر شما را ردیابی می کند تا بفهمد آیا سایت شما استفاده از آن آسان است یا خیر. هرچه سایت شما آسانتر باشد ، بهتر می شود!

4. پیوند داخلی

گوگل معتقد است تعداد کلیک های کمتری برای رسیدن به صفحه ای از سایت شما – بهتر است. اگر صفحاتی دارید که برای دستیابی به آن به بیش از سه کلیک نیاز دارید ، ممکن است منجر به اعتصاب در برابر تجربه کلی کاربر شود. یا ممکن است مشخص شود که صفحه برای شما مهم نیست ، بنابراین نباید در نتایج جستجو نشان داده شود.

به این دلیل است که کاربران برای داشتن یک تجربه عالی به ناوبری بصری و آزادی نیاز دارند – Google به آن ها متعهد است. بهترین راه برای اطمینان از ارتباط مناسب سایت شما ، استفاده از پیوندهای داخلی در صفحات و مقالات خود است.

5- بهینه سازی موبایل

اگر می خواهید موقعیت خوبی در جستجوهای موبایل داشته باشید ، باید بهینه سازی سایت خود را روی موبایل انجام دهید

از آنجایی که جستجو از طریق تلفن همراه بسیار مهم است ، گوگل این امر را اجباری کرده است که شما یک سایت دوستدار موبایل داشته باشید. اگر سایتی مناسب برای موبایل ندارید ، اکنون زمان دریافت یک سایت است.

بسیار مهم است که شما کاربر را در اولویت اصلی تجربه قرار دهید. این به شما کمک می کند رتبه بهتری در Google داشته باشید و رضایت مشتری را بهبود ببخشید.

0 0 vote
Article Rating

Share this post

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to آموزش سئو سایت
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x