چگونه جستجوی Google کار می کند ?

چگونه جستجوی Google کار می کند

هر بار که جستجو می کنید ، هزاران صفحه ، گاه میلیون ها صفحه وب با اطلاعات مفید وجود دارد. اینکه چگونه Google تشخیص می دهد که نتایج نشان می دهد مدتها قبل از حتی تایپ کردن شما شروع می شود ، و با تعهد شما برای ارائه بهترین اطلاعات هدایت می شود.

 

سازماندهی محتوای وب

حتی قبل از جستجو ، Google اطلاعات مربوط به صفحات وب را در فهرست جستجوی ما سازماندهی می کند. این فهرست مانند یک کتابخانه است ، به جز اطلاعات بیشتر از تمام کتابخانه های جهان که در کنار هم قرار دارند.


فوراً مطابقت دارد جستجوی شما

در کسری از ثانیه ، الگوریتم های جستجوی Google از طریق صدها میلیارد صفحه وب در فهرست جستجوی ما مرتب می شوند تا مناسب ترین و مفیدترین نتایج را برای آنچه می خواهید پیدا کنید.


ارائه نتایج به روشهای مفید

برای کمک به شما در یافتن سریع آنچه که به دنبال آن هستید ، Google نتایج مختلفی را در قالبهای مختلف ارائه می دهد. چه به صورت نقشه با جهتها ، تصاویر ، فیلمها یا داستانها ارائه شود ، ما دائماً با روشهای جدید ارائه اطلاعات در حال پیشرفت هستیم.


ما فقط تبلیغات می فروشیم ، نه نتایج جستجو

در حالی که تبلیغ کنندگان می توانند مبلغی را بپردازند که در بخش های مشخص مشخص شده از صفحه نمایش داده می شوند ، هیچ کس نمی تواند جای بهتری را در نتایج جستجو بخرد.


همیشه در حال بهبود است تجربه شما

ما می دانیم که جستجو همیشه می تواند بهتر باشد. به همین دلیل مهندسان گوگل هر روز صرف آزمایش آن می کنند ، صدها هزار آزمایش هر سال انجام می دهند و منجر به هزاران پیشرفت می شود.

آنالیز و تحلیل سایت