مشاوره سئو حرفه ای

مشاوره سئو حرفه ای

با توجه به گستردگی اطلاعات در اینترنت و پیچیده تر شدن الگوریتم های گوگل نیز آموزش سئو در چند ساعت، دیگر امکان پذیر نیست و بهتر است در زمینه سئو سایت خود به طور جدی با یک متخصص سئو حرفه ای مشورت نمایید و یا حتی الامکان کار سئو را به او بسپارید.

در شرکت های بزرگ نیز که در کلمات رقابتی فعالیت می کنند، نیاز به حضور دائمی یک مشاور سئو در مرکز فعالیت های سایت کاملا محسوس است. حتی حضور یک روزه مشاور سئو در طول هفته می تواند کمک بسیار زیادی به روند پیشرفت سایت در حوزه بازاریابی آنلاین کند. مشاور سئو به مانند راهنمای مجموعه در جهت گیری فعالیت های نیروهای انسانی هر سایت است. در صورتی که مسیر موفقیت سایت را در جایی اشتباه بروید، ممکن است ماه ها از رقابت عقب بمانید و این مسئله برای هیچ مجموعه ای خوشایند نیست.

سئو آی پی رنک با توجه به تکیه بر تجربه بالای خود در زمینه سئو و بهینه سازی های مجموعه های مختلف و همچنین بهره مندی از دانش روز می تواند در تهیه پلان فعالیت های دیجیتال سایت کمک زیادی کرده و استراتژی کلی آن را تعیین نمایید.

مشاوره رایگان سئو

سئو آی پی رنک با ارائه مشاوره رایگان سئو قصد دارد که سوالات ابتدایی شما را پاسخ داده و راه درست و اصولی سئو را به شما نشان دهد. در هنگام استفاده از خدمات مشاوره ای سئو ما، احتمالا چند سوال از شما پرسیده میشود که بهتر است از قبل آماده پاسخگویی به آنها باشید. ممکن است پاسخ بعضی از این سوالات را نیز ندانید.

خدمات مشاوره سئو

خدمات مشاوره سئو در مجموعه سئو آی پی رنک به صورتیست که سعی می کنیم مجموعه ما و مجموعه مشتریان در ابتدا به درک متقابلی از نیاز ها و انتظارات یکدیگر برسند. مطمئنا شما نیز انتظاراتی از ما داشته و ما خود را موظف به شفاف سازی هر نقطه مبهمی از فعالیت هایمان می دانیم. در هنگام مشاوره با یک متخصص سئو مانند مجموعه سئو آی پی رنک، می توانید سولات زیر را به عنوان نمونه مطرح کنید که در این حیطه کاملا منطقی و بر اساس عرف هستند:

در اولین مرحله اول ابتدا سایت شما بررسی و گزارش اولیه از آخرین وضعیت سایت شما اعلام میگردد

آنالیز کلمات کلیدی و پیشنهاد کلمات کلیدی رنک بالا

سایت شما به طور کامل بررسی و اعلام میگردد

در مرحله اعلام پیشنهاد پلن متناسب میگردد

بعد از اینکه زمانبندی مشخص شد در این مرحله از فرآیند با توجه به اهمیت هر کدام از کارها با توجه به نوع پلن سفارش داده شده سرویس شما فعال میشود

آنالیز سایت

ابتدا سایت را تجزیه و تحلیل آنالیز وب سایت می کنیم هدف نهایی ما این است که بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشیم و تبدیلات بیشتری را از فروش و هدایت داشته باشیم.

جهت شروع با ما تماس بگیرید 02188081280

یا از طریق سامانه سئو آی پی رنک درخواست خود را آنلاین سفارش دهید

آنالیز و تحلیل سایت