سئو وب سایت

سئو وب سایت چیست؟ این سوال یک پاسخ ساده دارد : سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ؛ اما ما یک پاسخ دیگر نیز برای اینکه بدانید سئو چیست داریم!

سئو وب سایت  از نظر ما یعنی بهینه سازی سایت برای کاربران و موتور های جستجو

حتما می پرسید چرا کاربران ، خوب کاملا واضح می باشد که گوگل هدف نهایی خودش را رضایت کاربران از نتایج جستجو قرار داده ، به این صورت که در نتایج جستجوی خود وب سایت هایی را لیست می کند که از کیفیت محتوایی بالایی برخوردازند و به کاربران خود اهمیت می دهند.

درست است که بهبود عملکرد سایت و رعایت استاندارد های موتورهای جستجو مخصوصا گوگل باعث بهبود رتبه سایت می شود اما همچنان نباید از مبحث مهم تجربه کاربری مناسب و رضایت کاربران غافل شد.

تلاش برای دیده شدن سایت  با روشهای اصولی و قطعی جهت بالا آوردن سایت در گوگل سئو می گویند

سئو سایت

آنالیز سئو سایت

 ابتدا سایت را تجزیه و تحلیل آنالیز وب سایت  می کنیم  هدف نهایی ما این است که بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشیم و تبدیلات بیشتری را از فروش و هدایت داشته باشیم.

 


سئو سایت :

به استراتژی ها، تکنیک ها و تاکتیک های که جهت افزایش تعداد بازدیدکنندگان برای بدست آوردن جایگاه های بالا در موتورهای جستجو است سئو وب سایت گفته می شود.  هنگامی که کلمات کلیدی شما جستجو شد، وب سایت شما در صفحه نخست موتورهای جستجو ظاهر شود

سئو وردپرس:

بهینه سازی و کانفیگ  کلمات کلیدی و سئو وردپرس ورد افزایش رتبه جی متریک + همراه با افزایش سرعت

قیمت سئو :

قیمت سئو تضمینی مجموعه میابیست تماس حاصل کنید برای استعلام قیمت سئو و آنالیز کلمه های کلیدی مورد نظر خود با ما تماس رایگان بگیرید ۰۲۱۸۸۰۸۱۲۸۰


فرایند انجام کار :

در اولین مرحله اول ابتدا سایت شما بررسی و گزارش اولیه از آخرین وضعیت سایت شما اعلام میگردد

آنالیز کلمات کلیدی و پیشنهاد کلمات کلیدی رنک بالا

سایت شما به طور کامل بررسی و اعلام میگردد

در مرحله اعلام پیشنهاد پلن متناسب میگردد

بعد از اینکه  زمانبندی مشخص شد در این مرحله از فرآیند کار سئو شروع  و سرویس شما فعال میشود