سئو وب سایت

سئو وب سایت چیست؟ این سوال یک پاسخ ساده دارد : سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ؛ اما ما یک پاسخ دیگر نیز برای اینکه بدانید سئو چیست داریم!

سئو وب سایت  از نظر ما یعنی بهینه سازی سایت برای کاربران و موتور های جستجو

حتما می پرسید چرا کاربران ، خوب کاملا واضح می باشد که گوگل هدف نهایی خودش را رضایت کاربران از نتایج جستجو قرار داده ، به این صورت که در نتایج جستجوی خود وب سایت هایی را لیست می کند که از کیفیت محتوایی بالایی برخوردازند و به کاربران خود اهمیت می دهند.

درست است که بهبود عملکرد سایت و رعایت استاندارد های موتورهای جستجو مخصوصا گوگل باعث بهبود رتبه سایت می شود اما همچنان نباید از مبحث مهم تجربه کاربری مناسب و رضایت کاربران غافل شد.

تلاش برای دیده شدن سایت  با روشهای اصولی و قطعی جهت بالا آوردن سایت در گوگل سئو می گویند

سئو سایت

آنالیز سئو وب سایت

 ابتدا سایت را تجزیه و تحلیل آنالیز وب سایت  می کنیم  هدف نهایی ما این است که بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشیم و تبدیلات بیشتری را از فروش و هدایت داشته باشیم.

 


انجام سئو  سایت وردپرس :

سئو قالب وردپرس همراه با سئو افزونه وردپرس و سئو محتوا وردپرس و بهینه سازی و کانفیگ  کلمات کلیدی و سئو وردپرس ورد افزایش رتبه جی متریک + همراه با افزایش سرعت

قیمت سئو سایت وردپرس :

قیمت سئو سایت وردپرس تضمینی میباشد و میابیست تماس حاصل کنید برای استعلام قیمت سئو و آنالیز کلمه های کلیدی مورد نظر خود با ما تماس رایگان بگیرید               02188081280

  همچنین از طریق سامانه سئو سایت نیاز میتوانید اقدام به درخواست سفارش خود بدهید


فرایند انجام کار :

در اولین مرحله اول ابتدا سایت شما بررسی و گزارش اولیه از آخرین وضعیت سایت شما اعلام میگردد

آنالیز کلمات کلیدی و پیشنهاد کلمات کلیدی رنک بالا

سایت شما به طور کامل بررسی و اعلام میگردد

در مرحله اعلام پیشنهاد پلن متناسب میگردد

بعد از اینکه  زمانبندی مشخص شد در این مرحله از فرآیند کار سئو شروع  و سرویس شما فعال میشود