خدمات سئو سایت

  • خدمات سئو

به نظر شما چرا یک وب سایت به انجام خدمات سئو نیاز دارد؟

شرکتی وجود دارد به نام گوگل که به تنهایی بیش از 45 درصد پهنای باند اینترنت جهان را به خود اختصاصی می دهد و این نکته به تنهایی ارزش گوگل را از منظر مردم جهان نشان می دهد.

حدود 92 درصد جستجوهای جهان از طریق موتور جستجوگر گوگل اتفاق می افتد و سهم بینگ ، یاهو و سایر موتورهای جستجوگر تنها 8 درصد است.

گوگل قویترین ربات هوشمند جهان است که همواره در حال دویدن به سمت جلو بوده و سرعتش از مجموع تمام کارشناسان سئو جهان بیشتر است و این مهم است که تیم سئو سایت ما  همواره علاقه مند به کسب این دانش ، نگاه داشته است.

برهمین اساس به نظر می رسد ، اینکه سایت ما با هر موضوعی در رتبه های اول گوگل قرار گیرد قطعا به افزایش فروش و بازدید سایت ما می انجامد و در نتیجه آن تجارت ما رونق می گیرد.

  • بهینه سازی سایت

طی دو سال گذشته و با تغییرات اساسی الگوریتم گوگل ، یکی از مهمترین دغدغه های مدیران سایت ها ، قرارگیری سایت آن ها در رتبه های اول جستجو است چرا که گوگل می تواند در بررسی بهینه سازی سایت شما و رتبه سئو اختصاص داده شده در توسعه کسب و کار نقش فوق العاده ای داشته باشد.

در اولین مرحله اول ابتدا سایت شما بررسی و گزارش اولیه از آخرین وضعیت سایت شما اعلام میگردد

آنالیز کلمات کلیدی و پیشنهاد کلمات کلیدی رنک بالا

سایت شما به طور کامل بررسی و اعلام میگردد

در مرحله اعلام پیشنهاد پلن متناسب میگردد

بعد از اینکه زمانبندی مشخص شد در این مرحله از فرآیند با توجه به اهمیت هر کدام از کارها با توجه به نوع پلن سفارش داده شده سرویس شما فعال میشود

آنالیز سایت

ابتدا سایت را تجزیه و تحلیل آنالیز وب سایت می کنیم هدف نهایی ما این است که بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشیم و تبدیلات بیشتری را از فروش و هدایت داشته باشیم.

جهت شروع با ما تماس بگیرید  02188081280

یا از طریق سامانه سئو آی پی رنک درخواست خود را  آنلاین سفارش دهید

آنالیز و تحلیل سایت