تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل سئو آی پی رنک یکی از اصلی ترین خدمات  مجموعه سئو آی پی رنک میباشد با ورود به سامانه سفارش آنلاین به آسانی بر اساس بودجه خود یکی از پلن های  مورد نظر خود را انتخاب کنید و آدرس سایت همراه با کلمه کلیدی وارد کنید و سپس سفارش خود را ثبت کنید و کمتر از چند دقیقه آگهی شما نمایش داده میشود

تبلیغات گوگل

تبلیغ در گوگل چیست؟

برای این کار از سرویس تبلیغ در گوگل یا به عبارتی گوگل ادوردز “Google Ads” استفاده میشود. به ازای هر کلیک که روی تبلیغات شما میشود گوگل مبلغی دریافت میکند.گوگل بابت نشان دادن تبلیغات در رده اول از شما پول نمیگیرد. اما اگر کسی کلیک کند و وارد سایت شما شود هزینه ای دریافت میکند.

تبلیغات گوگل ادوردز!


تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل سئو آی پی رنک برایس شروع کافی است از طریق ورود به سامانه آنلاین سفارش خود را انجام یا با شماره تلفن به صورت رایگان مشاوره رایگان   88081280-021   تماس حاصل کنید

 

فروش بیشتر و سریع

با هدف گیری مشتریان اصلی

صفحه اول گوگل باشید

رتبه ۱ گوگل را از آن خود کنید.

استفاده از Google Ads

سریعا نتیجه میدهد

تبلیغات گوگل

 

با تبلیغ در گوگل برای چه کاری پول می پردازیم؟

هر نفر که روی آگهی شما کلیک می کند و به وبسایت شما دیدن میکند مبلغ کسر میگردد

با تبلیغ در گوگل برای چه چیزی پول نمی پردازیم؟

اگر کسی تبلیغ شما را ببیند اما روی آن کلیک نکند، شما هزینه ای نمیپردازید.

نماینده گوگل ادوردز

پیش به سوی تبلیغات گوگل ادوردز

پس از انتخاب یکی از پلن‌ها  روی دکمه ثبت سفارش مربوطه کلیک کنید. در صفحه سفارش می‌توانید هزینه راه اندازی سرویس و هزینه ریالی تبلیغات که با قیمت دلار حواله‌ای به صورت روزانه آپدیت می‌شود، را مشاهده کنید.

محدودیتی برای حداقل نمایش در روز وجود ندارد. میتوانید بودجه روزانه برای تبلیغات خود تعیین کرده و یا نمایش آگهی را برای چند روز متوقف کنید. نمایش تبلیغات تا اتمام بودجه شما ادامه خواهد داشت.

پس از بررسی سایت و پرداخت هزینه حدود 1 تا 6 ساعت کاری طول میکشد تا آگهی نمایش داده شود.

بلی. شما می‌توانید تبلیغات چند محصول/خدمات خود را همزمان نمایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.