تولید محتوا سایت برای گوگل

Back to آموزش سئو سایت

تولید محتوا سایت برای گوگل

تولید محتوا سایت

در تولید محتوا برای گوگل  اولین اقدام مورد نیاز برای نویسندگان و مدیرات یک سایت جهت تولید محتو سایت می باشد. اگر در سئو به درستی محتوا را تولید نکنید٬ دیده شدن در نتایج گوگل واقعا کار آسانی نیست.

برای تولید محتوا سایت نیاز است مطالب و نوشته های به درستی ایجاد شود و کپی برداری نشود

در سئو سایت به خاطر اهمیت محتوا٬ ۴۰ درصد از پروسه بهینه سازی را به سئو محتوا اختصاص می دهند.گوگل به تازگی اهمیت بالایی در تولید محتو درست دارد و سایت هایی که مطالب اموزشی و محتوا سالم صحیح تولید می کنند را در صدر نتایج جستجوی خود قرار می دهد

در سال ۲۰۱۵، گوگل به صورت رسمی راهنمای ارزیابی کیفی جستجو را ارائه کرد و به ما نشان داد که از نقطه نظر گوگل، چه وبسایتی به عنوان یک وبسایت با کیفیت در نظر گرفته می شود.

این سند برای تیم نمره دهی انسانی گوگل نوشته شده بود؛ کسانی که جستجوهای مهم را در طول روز انجام می دهند و وبسایت هایی که در رتبه بندی های برتر گوگل هستند را بررسی می کنند. ظاهرا، نزدیک به ۱۰.۰۰۰ نفر در گوگل استخدام شده اند که این ارزیابی ها را انجام می دهند و هدف اصلی این ارزیابی ها، بررسی کارایی الگوریتم های رتبه بندی در شناسایی کیفیت صفحات می باشد.

باید درک کنید جستجو های انجام شده از گوگل به عنوان یک مشتری یا کسی که در صنعت شما مشارکت دارد،. بهتر است از زبان تخصصی زیادی استفاده نکنید و سعی کنید نکات کلی واقعی را به صورتی بیان کنید که افراد تازه کار نیز بتوانند آن را متوجه بشوند.

تولید محتوا گوگل

  1. مطالب سایت باید در عین حال که محتوای جامعی را ارائه می کند، این محتوا ساده باشد و شامل عکس و فیلم باشد. این موضوع مبتنی بر قالب بندی متن، استفاده از کمک های تصویری و یا رسانه هایی مانند صوت و تصویر می باشد.
  2. در رابطه با عبارت جستجوی بعدی که ممکن است در ذهن کاربر باشد٬ پیش بینی کنید و سعی کنید محتوایی داشته باشید که نیاز کاربر را رفع کند. محتوای تکمیلی مناسب باید به صورت داخلی به صفحات مربوطه لینک شود تا دسترسی به آن آسان باشد. شما باید سعی کنید کامل ترین منبع اطلاعات در زمینه کاری خودتان باشید.
۰ ۰ vote
Article Rating

Share this post

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to آموزش سئو سایت
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x